SZKOLENIA

więcej informacji

INTRO CLASSIC YOGA

INTRO CLASSIC YOGA - jest to szkolenie wprowadzające do praktyki jogi, bazujące na nauce podstawowych asan z Powitania Słońca. Podczas szkolenie dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać elementy jogi w  codziennych ćwiczeniach, nauczysz się techniki poprawnego wykonywania asan oraz poznasz podstawy teoretyczne filozofii jogi.
więcej informacji

BASIC CLASSIC YOGA TEACHER

BASIC CLASSIC YOGA TEACHER - celem szkolenia jest nauka techniki podstawowych asan stojących, z siadu, w klęku i leżeniu oraz sposób ich  wykorzystania w pracy z grupą. Dodatkowo dowiesz sie w jaki sposób prowadzić lekcje jogi, poznasz rodzaje oddechu w praktyce asan, zdobędziesz umiejętności dobory asan do potrzeb ćwiczących oraz poszerzysz swoją wiedzę na temat anatomii oraz jedności ciała z duchem i umysłem.
więcej informacji

ADVANCE CLASSIC YOGA TEACHER

Advance Yoga Teacher – szkolenie to podzielone jest na  trzy moduły składające się z wybranych asan na

  • kręgosłup
  • barki z klatką piersiową
  • biodra i nogi

Przygotowuje do zastosowania pozycji w określonych przypadkach oraz na odpowiednie partie ciała. Pokazuje jak wykorzystać jogę w momencie gdy trafi do nas osoba z konkretnymi problemami w obrębie układu ruchu.

więcej informacji

MASTER CLASSIC YOGA TEACHER

Master Classic Yoga Teacher to osoba, która po uzyskaniu dyplomu Advance Classic Yoga Teacher oraz uczestniczeniu w warsztatach - Oddech i relaksacja, Pozycje odwrócone, Asany na mięśnie brzucha, Asany uzupełniające - pomyślnie zdała egzamin końcowy.