ADVANCE CLASSIC YOGA TEACHER

Advance Yoga Teacher – szkolenie to podzielone jest na  trzy moduły składające się z wybranych asan na kręgosłup barki z klatką piersiową biodra i nogi Przygotowuje do zastosowania pozycji w określonych przypadkach oraz na odpowiednie partie ciała. Pokazuje jak wykorzystać jogę w momencie gdy trafi do nas osoba z konkretnymi problemami w obrębie układu ruchu.

UPRAWNIENIA

Szkolenie kończy się egzaminem, po którym każdy z uczestników otrzymuje dyplom nauczyciela jogi z uprawnieniami do prowadzenia zajęć  średnio zaawansowanych i zaawansowanych, w systemie naszej szkoły. 

DLA KOGO?

Dla osób posiadających aktualny dyplom BASIC YOGA TEACHER.

PROGRAM SZKOLENIA

1. PRANAJAMA ZAAWANSOWANA

2. Moduł I – wykorzystanie odpowiednich asan przy różnego rodzaju wadach, chorobach i zwyrodnieniach kręgosłupa oraz przeciwwskazania do ćwiczeń, fizjoterapeutyczne właściwości jogi przy odpowiednim jej wykorzystaniu.

3. Moduł II – asany na otwarcie,  zwiększenie zakresu ruchu i wzmocnienie obręczy barkowej, klatki piersiowej i stawów kończyn górnych. Zasady zachowania bezpieczeństwa przy pracy z górną częścią tułowia.

4. Moduł III – asany rozblokowujące oraz przeciwdziałające zwyrodnieniom stawów biodrowych, wzmacniające i stabilizujące stawy kolanowe oraz skokowe, działające leczniczo w przypadku przebytych urazów.

5. Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania ćwiczeń.

6. UŻYWANIE POMOCY PRZY KONKRETNYCH PROBLEMACH ORAZ PRACA Z KLIENTEM WYMAGAJĄCYM ZWIĘKSZONEJ UWAGI.

 

CZAS TRWANIA

Sześć dni w systemie weekendowym oraz jeden, dodatkowy dzień na egzamin (wybrany wspólnie).

 

CENA

1850zł