Warsztaty Master

Warsztaty specjalistyczne

więcej informacji

Joga dla kobiet w ciąży

     Nasze warsztaty przygotują Was do prowadzenia zajęć przeznaczonych dla kobiet w ciąży.  Jak również dostarczą odpowiedniej wiedzy, aby poradzić sobie w sytuacji, gdy przyszła mama będzie chciała korzystać z szerszej oferty  i uczęszczać na zajęcia o różnym stopniu zaawansowania.
więcej informacji

Joga dla dzieci

     Warsztaty z jogi dla dzieci to świetny sposób na to, aby nauczyć się uczyć innych poprzez zabawę i trafić do najmłodszych klientów.
więcej informacji

Senior joga

      Joga w każdym wieku powinna przynosić radość, spełnienie oraz przynosić ukojenie dla ciała. Warsztaty z senior jogi mają za zadanie pokazać Wam, że jest to możliwe również w ofercie Waszej działalności.

Warsztaty energetyczne

więcej informacji

Techniki medytacji- intro

       Warsztat - Techniki medytacji - to wprowadzenie w świat medytacji dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć przygodę z medytacją oraz medytujących, którzy szukają odpowiedzi na powstałe w trakcie praktyki pytania.
więcej informacji

Tańce energetyczne

        Warsztat ten poświęcony jest jednej z najstarszych form ruchu. Taniec energetyczny był obecny w życiu ludów pierwotnych przy każdej ważnej dla nich okazji. W dzisiejszych czasach ciało przeciętnego człowieka jest w uśpieniu, a jego energia jest obniżona. Zmień to i weź udział w naszych warsztatach. Obudzimy Twoją wewnętrzną energię!

Joga na linach